Ubezpieczenie medyczne – szybsza wizyta u lekarza dzięki prywatnej polisie

Szybsza wizyta u lekarza dzięki prywatnej polisie.

 

Jak długo muszę czekać na wizytę u specjalisty w ramach usług NFZ? Nierzadko jest to rok czy nawet 2 lata.
Pacjentom, którzy nie chcą lub nie mogą czekać miesiącami w kolejkach do lekarzy, a którym zależy na pełnej opiece i wysokiej jakości usług, warto zaproponować prywatne leczenie. Na rynku ubezpieczeniowym można znaleźć bogaty pakiet medyczny już za ok. 137 zł miesięcznie. To o ponad 200 zł mniej niż wynosi opłata na NFZ dla samozatrudnionych (380 zł).

W Polsce na służbę zdrowie wydaje się ciągle stosunkowo niewielkie środki a i tak miesięczne opłaty na NFZ są wyższe niż ceny pakietów medycznych, nawet tych z górnej półki. Obecnie wybór prywatnych ofert jest na tyle szeroki, że każdy pacjent może dopasować opiekę do swoich potrzeb. Polacy zaczynają rozumieć, że nie są skazani na NFZ.

Pakietem takim objąć można całą rodzinę i nie ma znaczenia jak liczna jest rodzina. Cena za ubezpieczenie w formie rodzinnej jest stała.

Co daje takie ubezpieczenie?
  • Bezgotówkowa realizacja świadczeń medycznych w kilkuset placówkach medycznych w całej Polsce.
  • Brak skierowania i limitu na wizyty u lekarzy specjalistów.
  • Brak karencji na świadczenia medyczne w tym specjalistyczne badania takie jak tomografia komputerowa, czy rezonans magnetyczny oraz badania diagnostyczne.
  • Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o pomoc doraźną i pobyt ubezpieczonego w szpitalu.
  • Ubezpieczeniem objęte są choroby uprzednio występujące (nie dotyczy świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu), prowadzenie ciąży, rehabilitacja, wizyty domowe, szczepienie przeciw grypie.
  • Infolinia medyczna czynna 24h/ 7 dni w tygodniu.

Zamów kontakt: kontakt@egidaubezpieczenia.eu

 

8 marca, 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *